سخن روز /
پیام مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی
1403/02/26

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی خراسان جنوبی، مهندس سید حسن رضوی در پیامی به مناسبت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، ضمن قدردانی از تلاش‌ها و زحمات فعالان این حوزه، بر استفاده از فناوری‌های نوین ارتباطی و بهبود سازوکارهای ارتباط بین حاکمیت و مردم در راستای افزایش سرمایه اجتماعی و پیشبرد اهداف و سیاست‌های دولت مردمی تأکید کرد.


متن پیام مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی به این شرح است:

فرا رسیدن « 27 اردیبهشت» روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه فعالان و زحمت کشان این عرصه در کشور و علی الخصوص استان خراسان جنوبی تبریک عرض می نمایم.

در دنیای امروز، برقراری تعامل و ارتباط دو سویه و مبتنی بر اعتماد متقابل با مخاطبین یکی از نیازهای اساسی و از جمله عوامل مهم و تأثیرگذار بر حیات اجتماعی سازمان های ارائه دهنده خدمات محسوب می شود و روابط عمومی، مهم ترین عنصر سازمانی تأمین کننده این نیاز اساسی می باشد.

مجموعه ای که در تلاش است تا با بکارگیری دانش، تکنیک، مهارت و خلاقیت، فضای سالم و مطلوبی را برای گردش شفاف، سریع و صحیح اطلاعات در جامعه، آگاهی بخشی، تنویر افکار عمومی و تسهیل تعاملات اجتماعی بر پایه اعتماد متقابل فراهم آورد.

در حال حاضر، رشد سریع ارتباطات و فناوری های نوین و گسترش روزافزون شبکه های اجتماعی، گذر از روابط عمومی سنتی مرسوم فعلی به سمت روابط عمومی هوشمند و حرفه ای گرا در دستگاه های اجرایی را ضروری ساخته است و بالطبع لازمه تحقق چنین امر مهمی، برخورداری از نیروی انسانی متخصص، حرفه ای، کارآمد، توانمند و آموزش دیده در سطوح مختلف مدیریتی و کارشناسی روابط عمومی و بهره مندی مؤثر از تجهیزات و فناوری های جدید اطلاع رسانی و ارتباطی در این حوزه است.

تغییر و تحولی که به عنوان یک اتفاق مثبت، می تواند کارآمدی بیشتر و پاسخگویی بهتر به نیازهای مورد مطالبه از این مجموعه را به دنبال داشته باشد.

ضمن تبریک مجدد این روز به همه تلاش گران عرصه روابط عمومی و قدردانی از زحمات و تلاش های آنان در راه پیشبرد سیاست های اطلاع رسانی دولت مردمی ایران قوی، توفیقات روزافزون این قشر در ایفای مؤثر رسالت های خطیر کاری از درگاه ایزد منان مسألت دارم.

تعداد مشاهده خبر86 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal