سخن روز /
بیانیه حریم حصوصی
بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی را به اطلاع میرساند:
تارنمای مدیریت تعاون روستاییی استان خراسان جنوبی به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق "منوی ارتباط با ما " مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با حوزه های مختلف مدیریت به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.


برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.


به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.


تارنمای مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.


اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.


تارنمای مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند.


جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما


مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند.


مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند.


استفاده از اطلاعات شخصی شما


مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند پایگاه اینترنتی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی و وابستگانشش استفاده می‌کند. هم‌چنین مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.
تاریخ به روزرسانی:
1399/03/24
تعداد بازدید:
1482
Powered by DorsaPortal