سخن روز /
بازدید مدیر تعاون روستایی خراسان جنوبی از شرکت سهامی زراعی ایثارگران دشت خوشاب شهرستان سربیشه
1399/03/27
تامین امنیت پایدار ، ایجاد اشتغال مفید و موثر در نقطه صفر مرزی ، به عنوان یک هدف مقدس و آرمانی جز با تلاش و مجاهدتهای خستگی ناپذیر سهامداران عزیز و ارکان مدیریتی شرکت سهامی زراعی ایثارگران دشت خوشاب و نظارت شبکه تعاون روستایی محقق نگشته است.
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان خراسان جنوبی مهندس وحید ضیائیان احمدی مدیر تعاون روستایی استان بهمراه مدیرجهاد کشاورزی، مسئول تعاون روستایی شهرستان سربیشه، بخشدار درح و تعدادی از مسئولین شهرستان سربیشه و مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان ضمن بازدید از شرکت سهامی زراعی ایثارگران دشت خوشاب واقع در نقطه صفر مرزی استان، ایستگاه قرنطینه دامی احداث شده در شرکت جهت واردات دام و باسکول 60 تنی شرکت را افتتاح نمود.
وی با بیان مطالب فوق افزود : محقق شدن تولید محصولات کشاورزی اعم از زراعی ، باغی و دامی در بدترین وضعیت ممکن از حیث شرایط آب و هوایی ، بافت نامناسب و فقیر خاک همچنین شوری آب، جز با یاری ایزد منان و تلاش و کوشش در خور تحسین سهامداران و ارکان مدیریتی شرکت تبلور نمی یافته است که نتیجه آن افزایش درآمد سهامداران، توسعه منطقه و بهسازی روستاهای حوزه شرکت در منطقه صفر مرزی می باشد.
شرکت سهامی زراعی ایثارگران دشت خوشاب از شرکتهای هفت گانه سهامی زراعی خراسان جنوبی بوده که دارای 241 سهامدار از 15 روستای حاشیه غربی دشت خوشاب در نقطه صفر مرزی می باشد .
در این برنامه باسکول 60 تنی شرکت سهامی زراعی ایثارگران دشت خوشاب که از منابع داخلی به مبلغ یک میلیارد و پانصد هزار ریال خریداری گردیده است افتتاح شد.
در ادامه از مرکز خرید گندم شرکت تعاونی تولید درح و شرکت ابوعلی سینا مورد بازدید قرار گفت این شهرستان دارای سه مرکز خرید تحت نظارت تعاون روستایی می باشد که خرید در ک مرکز آغاز شده و تاکنون میزان خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان منطقه به میزان 650 تن خریداری گردیده و پیش بینی میگردد در کل شهرستان سربیشه میزان 2000 تن گندم را از کشاورزان این شهرستان خریداری شود.
در پایان این بازدید مهندس ضیائیان احمدی دیدار صمیمی با هئیت مدیره و مدیرعامل شرکت ابوعلی سینا داشتند.
تعداد مشاهده خبر85 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal