سخن روز /
مراسم تودیع و تکریم معاون منابع انسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران
1399/02/07
مراسم تودیع و تکریم علی کمالی،معاون منابع انسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران عصر روز گذشته برگزار و با استعفای ایشان پس از یک دوره سه ماهه بیماری قلبی و کرونا موافقت شد.

✅به گزارش پات، مراسم تودیع و تکریم علی کمالی، معاون اداره کل منابع انسانی ، نوسازی و پشتیبانی سازمان مرکزی تعاون روستایی با حضور دکتر حسین شیرزاد، معاون وزیرجهاد کشاورزی و رییس سازمان، اعضای هیات مدیره و مدیران‌و معاونان این سازمان برگزار شد.

⬅️پس از بیش از یک سال خدمت و تلاش صادقانه ایشان برای این سازمان، با استعفای ایشان پس از یک دوره سه ماهه بیماری قلبی و کرونا موافقت شد.

⬅️کمالی در این مراسم با تاکید بر آشنایی 12 ساله با دکتر شیرزاد، رییس سازمان، گفت: از اعتماد دکتر شیرزاد، ریاست سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این مدت کمال تشکر و قدردانی را دارم و با اطمینان میگویم ایشان مدیری توانمند، صادق و پاک هستند. با افتخار و سربلندی عرض می کنم، اگر امروز موفقیتی در طول مدت خدمتگزاری اینجانب بدست آمده، جز با همراهی و تلاش مجدانه، صادقانه و مسئولانه ایشان امکانپذیر نبود.

⬅️وی ادامه داد: همچنین قدردان همکاری و تلاش بی دریغ روسا، معاونین، مدیران و کارشناسان پرتلاش و صمیمی سازمان نیز هستم ‌و بی شک بدون همکاری و همفکری این عزیزان در سازمان، تحقق هیچ یک از اقدامات انجام شده در این مدت، امکان پذیر نبود.

⬅️به گفته کمالی، خدای را شاکرم و از تلاش ها و حمایت های بی بدیل جناب آقای دکتر شیرزاد کمال تشکر و قدردانی را دارم.
تعداد مشاهده خبر41 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal