سخن روز /
خرید حمایتی 2800 کیلوگرم زعفران از کشاورزان خراسان جنوبی
1399/09/26
✍ به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان خراسان جنوبی، تاکنون 2800 کیلوگرم زعفران توسط مراکز خرید زعفران استان خراسان جنوبی بصورت حمایتی از کشاورزان زعفران کار این استان خریداری گردیده است.
 
💢مهندس ضیائیان احمدی مدیرتعاون روستایی استان خرسان جنوبی گفت:خرید حمایتی زعفران در مراکز خرید تشکلهای تعاون روستایی استان آماده خرید زعفران از کشاورزان عزیز هستند و تا 30 آذر ماه خرید در این مراکز ادامه خواهد داشت .
 
💢وی افزود: از میزان 2800 کیلوگرم زعفران خریداری شده در این استان بیشترین میزان مربوط به شهرستان سرایان با بیش از 1400 کیلوگرم می باشد .
💢ضیائیان احمدی گفت: در سالجاری با عنایت به اطمینان کشاورزان به طرح خرید حمایتی و پرداخت به موقع مطالبات کشاورزان در سال های گذشته شاهد استقبال کشاورزان نسبت به سال گذشته هستیم.
 
💢وی افزود: در طرح خرید حمایتی سال گذشته(98) میزان 2500 کیلوگرم زعفران در چهار لول( زعفران: نگین، شبه نگین، پوشال‌مرغوب، پوشال‌معمولی) از کشاورزان هم استانی خریداری و بعد از عرضه در بورس توسط سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران جهت صادرات به فروش رسید.
 
💢ضیائیان احمدی افزود: به دنبال این هستیم که 2 هزار و 500 کیلوگرم از زعفران استان به کشورهای دُبی و هند صادر که این موضوع ارزآوری خوبی برای کشور به دنبال خواهد داشت.
 
 
 
لینک خبر خبرگزاری صدا و سیما استان خراسان جنوبی در همین خصوص 
تعداد مشاهده خبر40 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal